Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Elektromobilność – prawne, finansowe i techniczne aspekty wdrożenia nowych przepisów

12.06.2018

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

12 czerwca zapraszamy na ogólnopolskie seminarium pt. "Elektromobilność – prawne, finansowe i techniczne aspekty wdrożenia nowych przepisów”. Podczas spotkania nasi eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Anna Glapa, Michał Wojciechowski, Grzegorz Filipowicz i Tomasz Zielenkiewicz omówią kwestie wdrożenia nowych przepisów, zarówno jeśli chodzi o zakup i użytkowanie pojazdów zeroemisyjnych jak i budowy infrastruktury paliw alternatywnych.

Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych nakłada wiele nowych obowiązków na podmioty publiczne w zakresie zakupu i promocji pojazdów elektrycznych. Pojawia się nowy zakres działań związanych z planowaniem infrastruktury paliw alternatywnych.

Główne zagadnienia spotkania:

  • Sporządzenie analizy kosztów i korzyści przy wykorzystaniu transportu zeroemisyjnego - zakres i kluczowe elementy analizy
  • Budowa infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych (ogólnodostępna oraz stacje ładowania autobusów elektrycznych) - jak zaplanować i wdrożyć takie działania?
  • Zamówienia publiczne na infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych i wiążące się z nimi wyzwania - jak przygotować specyfikacje?
  • Współpraca z operatorami systemów dystrybucji
  • Zmiana planów transportowych
  • Wymogi organizatora wobec operatora w zakresie posiadania floty autobusów zeroemisyjnych
  • Rozliczenia w rekompensacie przy zakupie i eksploatacji taboru zeroemisyjnego

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.hallmarkevents.pl/wydarzenie-223

Bądź na bieżąco z DZP