Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

IV edycja Kongresu Energetycznego

19.09.2018

Autorzy:

Paweł Grzejszczak
Rafał Hajduk

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

W dniach 19–20 września odbędzie się IV edycja Kongresu Energetycznego, którego DZP jest Partnerem. Podczas kongresu nasi eksperci – Paweł Grzejszczak i Rafał Hajduk zasiądą w panelach poświęconych polityce jądrowej oraz OZE.

Podstawowym celem Kongresu jest przedstawienie szerokiego spektrum poglądów i umożliwienie rzeczowej dyskusji w gronie ekspertów i praktyków, na temat najważniejszych zagadnień dotyczących polskiej branży energetycznej, a także jej obrazu na tle przemysłu energetycznego w Europie i w świecie.

Tematyka obrad obejmie także tradycyjnie zagadnienia związane z nowinkami technicznymi oraz z wdrażaniem innowacji podnoszących efektywność przemysłu energetycznego. Ponadto ważnymi tematami poruszanymi w trakcie paneli będą z pewnością: rola energetyki w rozwoju polskiej elektromobilności – szansa na budowę nowego przemysłu w Polsce; Polska graczem na globalnym rynku LNG; nowe modele biznesowe i trendy elektryfikacji; a także finansowanie innowacji w energetyce.

Także tegoroczna Konferencja otrzymała Patronat Honorowy ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego.

Pełny program i formularz rejestracyjny znają Państwo na stronie organizatora: http://dise.org.pl/n/kongres/2018-2/kongres-2/

 

Bądź na bieżąco z DZP