Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XIX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL

14.01.2019

Autorzy:

Paweł Grzejszczak

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

14-15 stycznia odbędzie się XIX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL. Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu jest "Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”. Podczas kongresu Paweł Grzejszczak poprowadzi debatę inauguracyjną pt. "Co się wydarzy w energetyce w 2019 roku – perspektywa Rządu i przedsiębiorstw”.

Rok 2019 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej w zakresie zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej, ochrony środowiska, elektromobilności, OZE oraz czystości powietrza.

Kongres jest okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności i kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Program Kongresu znajdą Państwo pod linkiem: http://powerpol.pl/program/

Bądź na bieżąco z DZP