Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

II Kongres Czystego Powietrza

27.02.2019

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Daniel Chojnacki

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska

Samorząd Województwa Mazowieckiego w porozumieniu z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR sp. z o.o. organizuje 27 lutego 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie II Kongres Czystego Powietrza. Jesteśmy Partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Podczas Kongresu nasi eksperci z zespołu ochrony środowiska: Katarzyna Kuźma i Daniel Chojnacki wezmą udział w debacie głównej pt. "Strategie ochrony powietrza na poziomie krajowym/wojewódzkim/gminnym" oraz debacie pt. "Wpływ transportu na jakość powietrza".

Wydarzenie ponownie stanie się miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Mazowsza.

Wśród tematów, które zostaną poruszone na Kongresie, znajdą się m.in.: program „Czyste Powietrze”, kontrola realizacji uchwał antysmogowych, transgraniczność powietrza i potrzeba współpracy miast i województw, wpływ transportu na jakość powietrza, jak docierać z informacją do mieszkańców, konsolidacja dokumentów na poziomie gminy w zakresie działań na rzecz czystego powietrza. Po raz pierwszy na Kongresie zostanie poruszony także temat zanieczyszczenia hałasem i jego wpływu na życie ludzi.

W spotkaniu będą uczestniczyli m.in. przedstawiciele samorządów lokalnych: prezydenci, burmistrzowie, wójtowie i pracownicy merytoryczni zajmujący się tematyką jakości powietrza. Na kongresie obecni będą również naukowcy, przedstawiciele biznesu oraz reprezentanci organizacji pozarządowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy Państwa do udziału.

Zgłoszenia online i program Kongresu: http://kongresczystegopowietrza.pl/

Bądź na bieżąco z DZP