Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Tadeusz Piątek dołącza do Praktyki IP&TMT

07.01.2013

Z przyjemnością informujemy, że 7 stycznia 2013 roku do zespołu kancelarii DZP dołączył Tadeusz Piątek, Counsel, Radca Prawny. Mecenas Piątek jest ekspertem z dziedziny prawa telekomunikacyjnego, mediów i własności intelektualnej, a także specjalizuje się w arbitrażu. Jest na liście arbitrów rekomendowanych Sądu Arbitrażowego przy Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej oraz w London Court of International Arbitration.

Tadeusz Piątek był przez siedem lat członkiem Praktyki ds. Regulacji Telekomunikacji w warszawskim biurze kancelarii White & Case. Wcześniej był dyrektorem Departamentu Prawnego Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty (2002–2005). Pracował także w innych renomowanych kancelariach międzynarodowych (1993-2002), oraz był radcą prawnym w spółce Elektrim S.A. (1985–1992).

Tadeusz Piątek ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a następnie Podyplomowe Studium Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Bądź na bieżąco z DZP