Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Life Sciences Law Blog w konkursie "Blog Roku 2012”

24.01.2013

Nasz blog o prawie farmaceutycznym i biotechnologii bierze udział w konkursie „Blog Roku 2012” w kategorii „Blogi Firmowe i Profesjonalne”. Dziś o 15.00 ruszył 2. etap konkursu, czyli SMSowe głosowanie – nominowanie blogów do kolejnego etapu - oceny przez Kapitułę Konkursu. Do 3. etapu przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. Jak zawsze zachęcamy do czytania i komentowania naszego bloga. Wierzymy że treści, które tam publikujemy skłonią Państwa do zagłosowania wysyłając SMS na numer 7122, w treści podając numer B00202.

Blog-konkursGłosowanie trwa do 31 stycznia, do godziny 12:00. Koszt SMSa to 1,23 PLN brutto (z VAT), a dochód z głosowania zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. W treści SMS nie wstawiamy spacji. W ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie SMSa z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: T-mobile, Plus, Orange i Play.

Konkurs organizowany jest już po raz ósmy i polega na wybraniu 14 zwycięskich blogów - 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2012 i 2 Wyróżnień Głównych. Wyboru dokonują bezpośrednio sami czytelnicy - w głosowaniu oraz specjalne Jury w skład którego weszły osobowości ze świata kultury i mediów.

Bądź na bieżąco z DZP