Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Life Sciences Law Blog w kolejnym etapie konkursu na Blog Roku

31.01.2013

Blog o prawie farmaceutycznym i biotechnologii prowadzony przez ekspertów z Praktyki Life Sciences w naszej kancelarii przeszedł do kolejnego etapu konkursu „Blog Roku 2012” w kategorii „Blogi Firmowe i Profesjonalne”. Dziś zaczął się 3. etap - ocena blogów przez Kapitułę Konkursu oraz Ranking Blogów BRAND24. Głosowanie SMSowe umieściło nasz blog na 9. miejscu spośród 224 zgłoszonych. Miło nam także poinformować, że jesteśmy jedynym blogiem prawniczym w tej grupie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos.

3 etap

W 3. etapie spośród TOP 10 blogów juror danej kategorii wybierze 3 blogi, które będą nominowane do Nagrody Głównej i Wyróżnień Głównych oraz wybierze najlepszy blog w kategorii "Profesjonalne i firmowe". Równolegle prowadzony jest ranking Bloga Blogerów, w którym brane pod uwagę są publiczne wzmianki na temat danego bloga w polskojęzycznym Internecie oraz interakcja na blogach (np. liczba like’ów pod wpisami, komentarzy czy share’ów).

Konkurs organizowany jest już po raz ósmy i polega na wybraniu 14 zwycięskich blogów - 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2012 i 2 Wyróżnień Głównych. Wyboru dokonują bezpośrednio sami czytelnicy - w głosowaniu oraz specjalne Jury w skład którego weszły osobowości ze świata kultury i mediów. 

Bądź na bieżąco z DZP