Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Katarzyna Kuźma uhonorowana Złotą Odznaką KIG

20.04.2015

Miło nam poinformować, że 16 kwietnia Katarzyna Kuźma, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, podczas uroczystości w Ambasadzie Rzeczpospolitej Polskiej w Madrycie, odebrała z rąk Ambasadora Tomasza Arabskiego Honorową Złotą Odznakę Krajowej Izby Gospodarczej za działalność na rzecz rozwoju Samorządu Gospodarczego.

Kuźma Katarzyna newsPodczas uroczystości świętowano także obchody 15-lecia działalności Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, która wspiera działalność przedsiębiorców zainteresowanych współpracą polsko-hiszpańską.

Odznaka jest przyznawana przedstawicielom samorządu gospodarczego, wybitnym przedstawicielom gospodarki, świata kultury i nauki oraz politykom szczególnie zasłużonym dla ruchu samorządu gospodarczego. Wyróżnienie honoruje znaczący wkład pracy i zaangażowanie mec. Kuźmy dla rozwoju polsko-hiszpańskich stosunków handlowych.

Katarzyna Kuźma od wielu lat doradza hiszpańskim firmom inwestującym w Polsce i jest szefem zespołu w kancelarii DZP świadczącego usługi prawne przedsiębiorcom z rynku iberyjskiego. Jako wiceprezes Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej jest także czynnie zaangażowana w jej działalność. Ponadto jest prelegentem na wielu seminariach i konferencjach dotyczących problematyki związanej z inwestycjami infrastrukturalnymi i polsko-hiszpańską wymianą gospodarczą.

Bądź na bieżąco z DZP