Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Rzeczpospolita po raz kolejny nagradza DZP

14.05.2015

13 maja dziennik Rzeczpospolita po raz kolejny nagrodził największe i najlepsze kancelarie prawnicze. Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria ponownie znalazła się w ścisłej czołówce rankingu zajmując 2. miejsce w kategorii ogólnej liczby prawników pracujących w firmie oraz 3. miejsce pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

Jednocześnie Rzeczpospolita przygotowała ranking jakościowy oparty na rekomendacjach środowiska, gdzie najlepsze firmy i prawników w określonych dziedzinach prawa wskazywały kancelarie biorące udział w tym przedsięwzięciu. Jest nam miło poinformować, że DZP zajęło pierwsze miejsce w zakresie prawa spółek i prawa handlowego, a prawnikiem rekomendowanym w tej kategorii został Grzegorz Domański. Doceniony został także nasz zespół litygacyjny, który jest rekomendowany w zakresie procesów sądowych (cywilnych, karnych, gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu.

Kapituła rankingu wytypowała także największe, najbardziej istotne i nowatorskie transakcje minionego roku. Wśród nich znalazły się trzy, w które zaangażowana była nasza kancelaria:

Wierzymy, że nasze doświadczenie i kwalifikacje oraz determinacja w działaniu, pozwolą nam zachować status lidera na rynku usług prawniczych przez kolejne lata.

Bądź na bieżąco z DZP