Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

China IP Magazine: sytuacja na światowym rynku medialnym

11.09.2015

Wydawnictwo Hurrymedia opublikowało 12. już edycję "International IP Law Firms", w której znalazł się rozdział "IP Overview of Poland". Rozdział dotyczący polskiego rynku medialnego opracowali eksperci z Praktyki IP&TMT kancelarii DZP - Aleksandra Auleytner, Partner oraz Jakub Kubalski, Associate.

IP Law FirmsPublikacja ta stanowi swoisty przewodnik dla chińskich przedsiębiorców, którzy zamierzają szukać partnerów w branży IP za granicą. "International IP Law Firms" zawiera katalog 10000 wiodących firm prawniczych specjalizujących się w temacie IP i organizacji z ponad 70 krajów, dzięki czemu gwarantuje wsparcie w dyskusji na temat własności intelektualnej na całym świecie.

W artykule autorstwa naszych prawników znaleźć można m.in. informacje, jak wejście w życie ustawy o prawach konsumenta wpłynęło na działalność sklepów internetowych oraz innych podmiotów zawierających umowy na odległość, jak nadal ważkie znaczenie ma ustawa o grach hazardowych przy organizowaniu rozmaitych akcji lub promocji marketingowych, czy w końcu, jak rosnąca w sile branża oprogramowania rozrywkowego zaczyna być przedmiotem zainteresowania organów administracji publicznej odpowiedzialnej za ochronę praw konsumentów.

 

Bądź na bieżąco z DZP