Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Wyniki rankingu Rzeczpospolitej - DZP w czołówce

19.04.2016

18 kwietnia dziennik Rzeczpospolita po raz kolejny nagrodził największe i najlepsze kancelarie prawnicze. Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria ponownie znalazła się w ścisłej czołówce rankingu zajmując 3. miejsce w kategorii ogólnej liczby prawników pracujących w firmie oraz 3. miejsce pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

Jednocześnie Rzeczpospolita przygotowała ranking jakościowy oparty na rekomendacjach środowiska, gdzie najlepsze firmy i prawników w określonych dziedzinach prawa wskazywały kancelarie biorące udział w tym przedsięwzięciu. DZP zajęło pierwsze miejsce w zakresie prawa spółek i prawa handlowego, a prawnikiem rekomendowanym w tej kategorii został Grzegorz Domański.

Kapituła rankingu wytypowała także największe, najbardziej istotne i nowatorskie transakcje minionego roku. Wśród nich znalazły się dwie, w które zaangażowana była nasza kancelaria:

Wierzymy, że nasze doświadczenie i kwalifikacje oraz determinacja w działaniu, pozwolą nam zachować status lidera na rynku usług prawniczych przez kolejne lata.

Bądź na bieżąco z DZP