Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Spanish Desk w kancelarii DZP ma już 10 lat!

10.11.2016

10 lat temu z myślą o klientach hiszpańskojęzycznych rozwijających swój biznes w różnych sektorach polskiej gospodarki, jak również o rodzimych przedsiębiorcach inwestujących w Hiszpanii i w krajach Ameryki Łacińskiej, utworzyliśmy w naszej kancelarii Spanish Desk. Ostatnie 10 lat to dla nas okres intensywnej pracy, ale przede wszystkim zbierania bardzo ciekawych doświadczeń i poznawania niezwykłych ludzi. Wspólnie z naszymi klientami współtworzyliśmy ich małe i duże sukcesy.

Jest to dla nas ważny jubileusz, ponieważ stanowi nie tylko okazję do podsumowań i wspomnień, ale również do podjęcia nowych wyzwań i wytyczenia nowych celów.  

Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie. Jednocześnie już dziś zapraszamy do udziału w szeregu wydarzeń, które w ramach obchodów 10-lecia Spanish Desk zaplanowaliśmy na nadchodzący rok.

O szczegółach będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do odwiedzania profilu DZP Spanish Desk na LinkedIn.

Obchody 10-lecia Spanish Desk DZP: FOTORELACJA z jubileuszowego spotkania z okazji 10-lecia Spanish Desk DZP, które odbyło się 1 grudnia 2016 r.

Bądź na bieżąco z DZP