Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP intensyfikuje swoją działalność w Londynie

01.02.2017

Do zespołu naszej kancelarii dołączył David Shasha, angielski prawnik (solicitor) z ogromnym doświadczeniem zawodowym w zakresie prawa spółek, M&A i finansowania. David będzie pracował w Londynie, gdzie zajmie się koordynacją współpracy DZP z kancelariami, instytucjami finansowymi oraz innymi firmami z Wielkiej Brytanii. Będzie także wspierał DZP w doradztwie zarówno dla polskich jak i międzynarodowych klientów.

Cieszymy się, że David dołączył do DZP. Jako członek naszego zespołu na pewno pomoże nam zintensyfikować nasze działania w Londynie – komentuje Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający.

David Shasha od ponad 30 lat jest związany z międzynarodowymi kancelariami prawniczymi. Zanim dołączył do DZP, pracował w Clifford Chance (był m.in. założycielem biur w Warszawie, Pradze i Budapeszcie), Simmons & Simmons, Gowlings (obecnie Gowling WLG) oraz Watson Farley & Williams. Był wyróżniany w międzynarodowych rankingach - zarówno przez Chambers and Partners, jak i Legal 500 oraz został wskazany jako jeden z "Hot 100" w zestawieniu The Lawyer 2011. W DZP David będzie zajmował stanowisko Counsela.

Znam DZP i jej prawników od lat i jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju, który dokonał się w tym czasie. Cieszę się na tę współpracę oraz na to, że wspólnie będziemy mogli zwiększyć międzynarodowy potencjał DZP – powiedział David Shasha.

Więcej informacji:

David Shasha | Counsel | E: David.Shasha@dzp.pl
Agnieszka Kamińska | Dyrektor Działu Marketingu i PR | E: Agnieszka.Kaminska@dzp.pl

Bądź na bieżąco z DZP