Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Diamenty Infrastruktury i Budownictwa: DZP Doradcą Roku

09.02.2017

Autorzy:
Marcin Krakowiak

8 lutego w Warszawie po raz drugi wręczono Diamenty Infrastruktury i Budownictwa. Kapituła konkursu przyznała naszej kancelarii nagrodę w kategorii Doradca Roku. Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w branży infrastruktury i budownictwa.

Statuetki były wręczane podczas uroczystej gali będącej zwieńczeniem VIII edycji konferencji "Infrastruktura Polska & Budownictwo", która odbyła się pod honorowym patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa oraz International Project Finance Association.

Konferencja "Infrastruktura Polska & Budownictwo" organizowana przez Executive Club to spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

Tytuł "Doradcy Roku" potwierdza ugruntowaną pozycję Praktyki Infrastruktury i Energetyki DZP na rynku usług doradztwa prawnego. Ten sukces jest wynikiem współpracy oraz zaangażowania wszystkich członków zespołu nakierunkowanego na skuteczność i rozwiązywanie problemów naszych klientów – komentuje Marcin Krakowiak, Partner i Szef Praktyki. I dodaje: Za ten wyjątkowy sukces dziękujemy przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem powierzając nam swoje najbardziej skomplikowane projekty i sprawy.

Bądź na bieżąco z DZP