Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Katarzyna Kuźma ponownie wybrana na wiceprezesa PHIG

15.04.2016

Miło nam poinformować, że Katarzyna Kuźma, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki oraz Szefowa Spanish Desk w naszej kancelarii, ponownie została wybrana na 2-letnią kadencję wiceprezesa Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.

Katarzyna Kuzma PHIGW ramach współpracy z Izbą, nasi eksperci mają możliwość czynnego udziału w konferencjach i seminariach organizowanych i współorganizowanych przez PHIG oraz licznych wydarzeniach biznesowych będących płaszczyzną nawiązywania i rozwoju relacji handlowych pomiędzy firmami z Polski i Hiszpanii.

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza powstała w 2000 roku, z inicjatywy polskich i hiszpańskich przedsiębiorców. Jej zasadniczym celem jest wspieranie polskich i hiszpańskich firm zainteresowanych współpracą polsko-hiszpańską.

PHIG ułatwia poszukiwanie partnerów handlowych, rozpowszechnia informacje o działalności zrzeszonych w Izbie firm tak w Polsce, jak i w Hiszpanii oraz informuje o danych rynkowych i finansowo-ekonomicznych istotnych dla promowania eksportu oraz współpracy naukowo-techniczno-przemysłowej.

Bądź na bieżąco z DZP