Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

II miejsce w konkursie Lider Informatyki 2018 ComputerWorld

26.09.2018

Bezpieczeństwo informacji, lepsza jakość w procesach zarządzania dokumentami oraz innowacyjność to cele jakie nasza kancelaria stawia sobie od lat. Rozwijamy projekty IT, które pomagają nam w realizacji procesów biznesowych. Potwierdzeniem naszych starań jest przyznanie DZP II miejsca w konkursie Lider Informatyki 2018 ComputerWorld w kategorii „handel i usługi”.

Celem konkursu jest promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych przez firmy i instytucje publiczne w Polsce. Głównymi kryteriami jest biznesowa wartość projektów dostarczanych przez ICT oraz ich innowacyjność.

Jury konkursu doceniło 3 projekty realizowane przez nas w ostatnim czasie:

 „Wdrożenie systemu klasy anty APT Fidelis Network”, którego celem było podniesienie poziomu bezpieczeństwa aktywów informacyjnych spółki i umożliwienie przeciwdziałania cyberatakom.

 „Migracja repozytorium dokumentów do systemu LUCY”, co przyczyniło się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dokumentów na każdym etapie pracy z nimi, uzyskania nowej jakości obsługi procesów zarządzania dokumentami i pracy prawnika z dokumentem oraz zaowocowało migracją ponad 5 mln dokumentów do nowego repozytorium z zachowaniem ciągłości działania naszej kancelarii.

"Przygotowanie systemu AI\Machine Learning do analizy językowej tekstów prawnych”, dzięki czemu możliwe jest stworzenie uczącego się systemu ML/AI, realizującego procesy wyszukiwania klauzul RODO/GDPR w dokumentach.

Nad sprawną realizacją wszystkich naszych projektów teleinformatycznych w naszej kancelarii czuwa Marek Laskowski, Dyrektor Działu IT, który przy okazji gali rozdania nagród podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą podczas prezentacji p.t. „W stronę transformacji cyfrowej branży prawnej.”

Bądź na bieżąco z DZP