Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Masters & Robots – tygiel innowacji ponownie w Warszawie

08.10.2019

Sztuczna inteligencja, analityka danych, biotechnologia, robotyka, transformacja cyfrowa, budowanie zwinnej i pozytywnej kultury organizacyjnej, długowieczność, czytanie emocji, blockchain, przyszłość finansów, miast, mediów, mody i medycyny – to niektóre z tematów, które pojawią się podczas Masters&Robots 2019 8-9 października w Warszawie.

Zapraszamy na trzecią edycję Konferencji Masters&Robots, podczas której wybitni eksperci z całego świata będą opowiadać o tym, jak nowe technologie wpłyną na nasze życie i biznes na przestrzeni najbliższych 10 lat. Dzięki zaangażowaniu Aleksandry Auleytner z Praktyki IP&TMT, już po raz kolejny, zostaliśmy Partnerem tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Masters & Robots to coroczne wydarzenie dla przedstawicieli świata biznesu, kadry zarządzającej, ekspertów, urzędników państwowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych, inwestorów, pracowników uczelni naukowych, założycieli startupów, którzy myślą o rozwoju swojego biznesu w nadchodzącej dekadzie. To spojrzenie na światowe innowacje pokazane na przykładzie studium przypadku, które można wykorzystać w strategii własnej firmy. To spotkania, które edukują, prowokują do zadawania pytań, tworzą zupełnie nowe perspektywy i świeże spojrzenie na rozwój firmy.

Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa i wpływ jaki wywrze na nas w ciągu kolejnych 10 lat, a także spotkania z wizjonerami budującymi rozwiązania „na jutro”.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://mastersandrobots.tech

Bądź na bieżąco z DZP