Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Zespół prawa konkurencji rekomendowany w zestawieniu GCR 100

13.12.2022

Z przyjemnością informujemy, że zespół prawa konkurencji dołączył w tym roku do zestawienia 100-stu najlepszych na świecie kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie ochrony konkurencji, opublikowanym przez Global Competition Review (GCR).

GCR to prestiżowe międzynarodowe wydawnictwo oraz czołowy serwis informacyjny podejmujący tematykę prawa i polityki konkurencji.

GCR docenił nas za wsparcie klientów w postępowaniach prowadzonych przez UOKiK, w tym za doradztwo dla InPost dotyczące zakazu konkurencji, który spółka nałożyła na wynajmujących powierzchnie pod skrytki pocztowe. Wyróżniono nas również za reprezentowanie RMF, w postępowaniu dotyczącym rzekomego bezprawnego uzgadniania wyników badania słuchalności, z biorącymi w nim udział największymi polskimi rozgłośniami radiowymi. Jednocześnie dziękujemy naszym klientom za zaufanie, którym obdarzyli naszych ekspertów: Jarosława Łukawskiego, Partnera i Szefa zespołu, Martę Balcerowską i Justynę Radziewską, Senior Associates, Jana Siesickiego oraz Natalię Komala, Associates.  

Bądź na bieżąco z DZP