Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

José Luis Villacampa Varea po raz kolejny w zarządzie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej

19.03.2024

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) podczas Walnego Zgromadzenia wybrała nowy zarząd. José Luis Villacampa Varea, Współzarządzający Spanish Desk, został po raz kolejny wybrany do Zarządu Izby na dwuletnią kadencję.

Prezesem PPCC został ponownie João Brás Jorge, Prezes Zarządu Banku Millennium. Pozostali członkowie zarządu wyłonieni przez Walne Zgromadzenie PPCC to: Katarzyna Knapkiewicz-Dubińska, Maria Geraldes Meireles, Tiago Costa, Piotr Bienias, Adam Tencza, Bartosz Fedurek, Pedro Martinho, and Piotr Komorowski.

Kancelaria DZP jest jednym z członków założycieli Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, która zrzesza około 200 firm członkowskich. Izba działa na rzecz wzmacniania relacji między firmami i przedsiębiorcami zainteresowanymi rynkiem polskim i portugalskim. DZP jest istotnym partnerem PPCC reprezentującym interesy swoich członków. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i zaangażowanie José Luisa Villacampa Varea w Zarządzie PPCC będzie po raz kolejny wartościowym elementem w budowaniu w relacji z portugalskimi i portugalskojęzycznymi klientami DZP.

Bądź na bieżąco z DZP