Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Antitrust Law Academy 2022 za nami!

03.06.2022

1 czerwca w DZP odbyło się ostatnie spotkanie w ramach cyklu Antitrust Law Academy 2022.

Organizatorem tego wydarzenia było Koło Naukowe Ochrony Konkurencji i Konsumentów działające przy Uniwersytecie Warszawskim. To certyfikowany cykl warsztatów, podczas których uczestnicy mieli możliwość zdobycia unikatowej wiedzy z zakresu prawa konkurencji bezpośrednio od praktyków z największych polskich i międzynarodowych kancelarii prawnych. W tym roku nasza kancelaria została głównym Partnerem Merytorycznym projektu.  

Dr Jarosław Łukawski, Justyna Radziewska oraz Jan Siesicki z zespołu Prawa Konkurencji poprowadzili warsztat pt. „Decyzja… i co dalej? Droga odwoławcza od decyzji Prezesa UOKiK”, podczas którego omówili kwestie proceduralne związane z odwołaniem od decyzji Prezesa UOKiK z perspektywy praktycznej, a także wybrane przykłady z postępowań prowadzonych przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Sądem Apelacyjnym i Sądem Najwyższym, skupiając się nie tylko na perspektywie kancelarii i jej klienta, ale również UOKiKu.

W wydarzeniu wziął również udział Michał Czarnuch, Partner zarządzający Praktyką Life Sciences.

W trakcie spotkania odbył się test finałowy, po którym wyłoniłliśmy laureatów Antitrust Law Academy:

  • 1 miejsce: Hubert Mamiński
  • 2 miejsce: Konrad Wojtowicz
  • 3 miejsce: Joanna Maleszka

Cała trójka otrzymała upominki, a Hubert dodatkowo odbędzie płatne praktyki w zespole Prawa Konkurencji. Serdecznie gratulujemy!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Akademii.

   

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP