Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Warsztat dla studentów „Forum Shopping”

22.03.2023

W ramach współpracy z Kołem Naukowym Międzynarodowego Prawa Prywatnego i Handlowego z UW, zapraszamy na Akademię Sporów Międzynarodowych!

Jest to certyfikowany cykl 9 warsztatów, podczas których będziecie mieli możliwość zdobycia unikatowej wiedzy z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego, prawa prywatnego i arbitrażu. Projekt skierowany jest do wszystkich studentów prawa - zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z procedurą cywilną, jak i tych bardziej wtajemniczonych w jej zawiłości. 😉

W ramach Akademii, eksperci z Praktyki Postępowań Spornych DZP przeprowadzą jeden z warsztatów, przybliżając uczestnikom zjawisko Forum Shopping.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się…

  • czym jest jurysdykcja i w jaki sposób można dokonać jej wyboru w sporze?
  • jakie znaczenie dla strategii procesowej może mieć wybór jurysdykcji?
  • na czym polega zjawisko forum shopping i w jakim celu jest stosowane?
  • i poznać konkretne przykłady wykorzystania forum shopping?

… to nie możecie przegapić tego spotkania!

Już we wtorek, 28 marca o godzinie 19:00 Maciej Orkusz, Anna Ciepla, Zuzanna Chojecka oraz Joanna Sobolewska podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do warszawskiego biura na nasze nowe piętro!

Zapisy na warsztat zostaną uruchomione na kilka dni przed wydarzeniem – śledźcie informacje na stronie Organizatora (link) i bądźcie czujni! 😉

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP