Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III Kongres Czystego Powietrza

26.02.2020

Autorzy:

Daniel Chojnacki
Dr Tomasz Zielenkiewicz

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska
Transport

Samorząd Województwa Mazowieckiego w porozumieniu z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR sp. z o.o. organizuje 26 lutego 2020 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie III Kongres Czystego Powietrza. Jesteśmy Partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Podczas Kongresu Daniel Chojnacki z zespołu ochrony środowiska poprowadzi prelekcję "Ostatnie zmiany w przepisach dotyczących jakości powietrza z perspektywy prawnika", a Tomasz Zielenkiewicz z zespołu transportowego weźmie udział w debacie "Strefy czystego transportu, Elektromobilność, bezpłatna komunikacja publiczna, mycie ulic – które rozwiązania najlepiej wpływają na ograniczenie zanieczyszczeń generowanych przez transport?".

Wydarzenie ponownie stanie się miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Mazowsza.

Wśród tematów, które zostaną poruszone na Kongresie, znajdą się m.in.: program „Czyste Powietrze”, Polityka Energetyczna Państwa/strategia kraju w kierunku osiągnięcia czystego powietrza, działania na rzecz walki ze smogiem, program STOP SMOG, kontrola realizacji uchwał antysmogowych, transgraniczność powietrza i potrzeba współpracy miast i województw, wpływ transportu na jakość powietrza, jak docierać z informacją do mieszkańców, konsolidacja dokumentów na poziomie gminy w zakresie działań na rzecz czystego powietrza.

W spotkaniu będą uczestniczyli m.in. przedstawiciele samorządów lokalnych: prezydenci, burmistrzowie, wójtowie i pracownicy merytoryczni zajmujący się tematyką jakości powietrza. Na kongresie obecni będą również naukowcy, przedstawiciele biznesu oraz reprezentanci organizacji pozarządowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy Państwa do udziału.

Zgłoszenia online i program Kongresu: http://kongresczystegopowietrza.pl/

Bądź na bieżąco z DZP