Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ODWOŁANY WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020

25.03.2020

Autorzy:
Dr Anna Hlebicka-Józefowicz

W związku z sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu terminu wydarzenia. Poinformujemy Państwa o nowym terminie wydarzenia.

 

Zapraszamy 25 marca 2020 do Domu Handlowego Mysia 3, ul. Mysia 3 w Warszawie na spotkanie kierowane do osób poszukujących użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji oraz uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się uznani w branży prelegenci, w tym m.in. Mirosław Proppé (Prezes Fundacji WWF Polska), Marcin Waszak i dr Grzegorz Makowski (Fundacja im. Stefana Batorego), dr Anna Hlebicka-Józefowicz (DZP), Rafał Hryniewicz (E-nform), Krzysztof Krak.

W programie m.in.:  

  • Skuteczne wdrożenie i zarządzanie systemem whistleblowingowym - moderator panelu: dr Anna Hlebicka-Józefowicz (DZP)
  • Wdrożenia systemów whistleblowingowych - case studies - moderator panelu: Krzysztof Busz (Secution)
  • Efektywne przetwarzanie informacji (w tym danych osobowych) w systemach whistleblowingowych - moderator panelu: Robert Gniezdzia (Chmielniak Adwokaci)

Pełna agenda konferencji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia: https://www.whistleblowingsummit.pl/

Bądź na bieżąco z DZP