Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020

08.10.2020

Autorzy:

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Compliance

8 października 2020 roku zapraszamy na WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020, który odbędzie się w formie konferencji online. Wydarzenie skierowane jest zarówno do ekspertów z zakresu compliance, osób zarządzających organizacjami, jak również innych osób poszukujących praktycznych informacji w tym zakresie. WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020 to pierwsza w Polsce konferencja, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się uznani w branży prelegenci!

Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się uznani w branży prelegenci, w tym m.in. Mirosław Proppé (Prezes Fundacji WWF Polska), Marcin Waszak i dr Grzegorz Makowski (Fundacja im. Stefana Batorego), Anna Hlebicka-Józefowicz, Rafał Hryniewicz (E-nform).

W programie m.in.:  

  • Skuteczne wdrożenie i zarządzanie systemem whistleblowingowym - moderator panelu: Anna Hlebicka-Józefowicz z zespołu compliance
  • Wdrożenia systemów whistleblowingowych - case studies - moderator panelu: Krzysztof Busz (Secution)
  • Efektywne przetwarzanie informacji (w tym danych osobowych) w systemach whistleblowingowych - moderator panelu: Robert Gniezdzia (Chmielniak Adwokaci).

Pełna agenda konferencji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia: https://www.whistleblowingsummit.pl/

Bądź na bieżąco z DZP