Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja: HRevolution Remote Edition: Post Pandemic Challenges for HR 2020

27.05.2020

Autorzy:
Dr Aleksandra Auleytner

Ze względu na niezwykłe czasy i ciągłe zmiany w każdym aspekcie życia Digital University postanowiło przekształcić swoje zasoby i stworzyć wyjątkową, wirtualną konferencję. Wraz z mówcami i praktykami biznesowymi stworzono środowisko sprzyjające podejmowaniu ważnych i aktualnych tematów dla nas wszystkich dzisiaj. 

HRevolution Remote Edition: Post Pandemic Challenges for HR to wyjątkowe wydarzenie online, podczas którego będzie można spotkać międzynarodowych i polskich ekspertów, naukowców i praktyków w dziedzinie relacji międzyludzkich. Podczas wydarzenia dowiedzą się Państwo o najnowszych trendach, rozwiązaniach dotyczących pandemii, a także poznają kilka studiów przypadków. Jak deklarują organizatorzy "wszystko, co musisz wiedzieć o post-pandemicznym HR, dowiesz się z nami." Konferencja skierowana jest w szczególności do liderów branży, specjalistów HR, starszych menedżerów HR, dyrektorów HR, członków zarządu i dyrektorów generalnych.

Podczas drugiego dnia wydarzenia Aleksandra Auleytner, z Praktyki IP&TMT, oraz Maciej Kawecki, dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, wezmą udział w panelu "Law and Tech Issues in Post-Covid-19 Times".

Data: 27-29 maja 2020 r.
Rejestracja: online
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełen program znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP