Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinarium: Podatki a postępowanie upadłościowe i restrukturyzacyjne w dobie kryzysu i działań antykryzysowych

14.05.2020

Autorzy:

Paweł Suchocki

Praktyka:

Podatki

Specjalizacje:

Prawo podatkowe

W dniach 14-15 maja 2020 r. zapraszamy na szkolenie online pt. "Podatki a postępowanie upadłościowe i restrukturyzacyjne w dobie kryzysu i działań antykryzysowych", organizowane przez Wolters Kluwer. Podczas szkolenia Paweł Suchocki, Tax Manager z Praktyki Podatkowej, wygłosi prelekcję pt. "Zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości we właściwym czasie jako przesłanka uwalniająca członka zarządu od odpowiedzialności za zaległości podatkowe spółki kapitałowej".

Formuła szkolenia polega na wygłoszeniu krótkich 15-min. referatów przez praktyków oraz teoretyków. Zostaną one poparte prezentacjami pierwszego dnia szkolenia (14 maja). Z kolei dyskusja drugiego dnia (15 maja) ma pozwolić na wypracowanie standardów i rozwiązań w zakresie niektórych obszarów dotyczących postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz w zakresie szeroko rozumianego prawa podatkowego w dobie kryzysu gospodarczego. 

Szkolenie jest skierowane do teoretyków i praktyków, tj. sędziów komisarzy, syndyków, doradców restrukturyzacyjnych, doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, przedstawicieli doktryny, studentów, doktorantów, komorników oraz pracowników administracji publicznej, w tym Krajowej Administracji Skarbowej.

Potwierdzeniem znaczenia tej problematyki w odniesieniu do bieżącej sytuacji gospodarczej jest szerokie grono organizatorów zrzeszających zarówno praktyków, jak i teoretyków, tj. Uniwersytet Opolski Wydział Prawa i Administracji, Stowarzyszenie Prawa Finansowego „Aureus” w Opolu, Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych, Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Mazowiecki Oddział KIDP oraz Sekcja INSO Instytutu Allerhanda.

Szkolenie online odbędzie się:

  • 14 maja 2020r. w godz. 14:00-16:00 (Sesja 1) oraz 16:00-18:00 (Sesja 2)
  • 15 maja 2020r. w godz. 14:00-16:00 (Dyskusja i pytania uczestników)

Pełny program szkolenia oraz informacje o rejestracji znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP