Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Cykl webinariów: HR kontra koronawirus

03.11.2020

Autorzy:
Agata Mierzwa
Justyna Tyc-Brzosko

Serdecznie zapraszamy na cykl zdalnych warsztatów z prawa pracy z DZP. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu najbardziej palących problemów, z jakimi boryka się HR w czasie pandemii. Zaproponujemy konkretne i praktyczne rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo prawne w obszarze HR.  

W ramach warsztatów pod hasłem „HR kontra koronawirus” odbędą się trzy spotkania:

  • 3 listopada, godz. 11:00 – 12:30: „Prawidłowe kwalifikowanie i rozliczanie nieobecności związanych z koronawirusem
  • 17 listopada, godz. 11:00 – 12:30: „RODO w HR a koronawirus, czyli jak bezpiecznie zbierać dane związane ze zdrowiem pracowników
  • 26 listopada, godz. 11:00 – 12:30: „Zarządzanie koronawirusem w organizacji, czyli jak zmieniać organizację, żeby nie przegrać na polu pracowniczym

Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa kazus został omówiony na warsztatach prosimy o przesłanie go do nas najszybciej, jak to możliwe.

Cykl poprowadzą: Agata Mierzwa, Partner, oraz Justyna Tyc-Brzosko, Senior Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych DZP.

Koszt: 250 zł za warsztat. W przypadku zgłoszenia na trzy warsztaty cena wyniesie 600 zł netto. Każda dodatkowa osoba z firmy zapisana na dany warsztat otrzyma 10% zniżki od ceny pierwotnej.

Zgłoszenia: W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem nie później niż do dnia poprzedzającego dzień warsztatów do godz. 12:00.

Link do formularza rejestracyjnego

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Sylwią Sitek, email: sylwia.sitek@dzp.pl

Bądź na bieżąco z DZP