Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinarium: Konsorcja, podmioty trzecie, podwykonawstwo. Wspólne ubieganie się o zamówienie publiczne – szansa czy ryzyko?

11.02.2021

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
Wojciech Hartung

11 lutego o godzinie 10:00 zapraszamy na webinarium pt. „Konsorcja, podmioty trzecie, podwykonawstwo. Wspólne ubieganie się o zamówienie publiczne – szansa czy ryzyko?”, które poprowadzą eksperci z zespołu zamówień publicznych DZP: Katarzyna Kuźma oraz Wojciech Hartung. W ramach webinarium, prelegenci przedstawią najciekawsze zagadnienia, które zostały poruszone w ich książce Combating collusion in public procurement. Legal limitations on joint bidding”. Odniosą się również do regulacji zawartych w nowej ustawie PZP, która weszła w życie 1 stycznia 2021 r.

Program spotkania:

1. W jakich okolicznościach wspólne ubieganie się o zamówienie publiczne może zostać uznane za porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji („zmowę przetargową”)?

2. Konsekwencje dla przyszłych postępowań o zamówienie publiczne:

  • od kiedy wykonawca podlega wykluczeniu (okres wykluczenia) i jak wypełnić JEDZ?
  • uprawnienia zamawiających / KIO a postępowanie przed UOKiK
  • wymagany zakres self-cleaning i kiedy go przeprowadzić
  • wpływ ewentualnych naruszeń na pozostałe spółki z grupy kapitałowej

3. Konsorcjum vs. korzystanie z potencjału podmiotów trzecich – skutki dla postępowania o zamówienie publiczne, możliwość wymiany tzw. podmiotu trzeciego.

Data: 11 lutego 2021 r., godz. 10.00 – 11.30

Rejestracja: do 10 lutego pod linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_wgXshT-SQkyrbAsThEcYcw

Zachęcamy do zadawania pytań dot. tematyki webinarium. Prosimy o przesłanie pytań przez formularz rejestracyjny Zoom lub na adres: agnieszka.pakula@dzp.pl
W trakcie webinarium będzie również możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Webinarium odbędzie się w aplikacji do wideokonferencji „Zoom”, kompatybilnej z większością popularnych przeglądarek internetowych. 
Udział w webinarium jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP