Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

„Kto wybuduje autostradę, dostarczy sprzęt do szpitali lub nowe tramwaje?” Cykl spotkań o zamówieniach publicznych dla młodych prawników

28.04.2021

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung
Michał Gajdek

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne

Czy zastanawiałeś się skąd się wziął autobus elektryczny którym jedziesz, w jaki sposób w szpitalu znalazł się sprzęt medyczny lub dlaczego wybudowanie spalarni odpadów jest tak skomplikowane?

Między innymi na te pytania odpowiedzą prawnicy z zespołu prawa zamówień publicznych podczas cyklu interaktywnych spotkań. W czasie spotkań nasi prawnicy opowiedzą o najciekawszych case studies zamówieniowych, o tym jakie projekty realizowane są w dużej kancelarii i czy aby przy nich pracować trzeba posiadać wiedzę branżową. Opowiedzą również o swojej codziennej pracy, dlaczego zainteresowali się zamówieniami publicznymi i odpowiedzą na pytania uczestników spotkania.

Jeśli jesteś absolwentem prawa rozpoczynającym karierę zawodową lub prawnikiem, który do tej pory nie interesował się zamówieniami publicznymi, ale myślisz o zmianie lub o wyborze specjalizacji, a także osobą kreatywną, lubiącą różnorodne sprawy – z sektora IT poprzez sektor medyczny, budowlany, transportowy, energetyczny, obronny i wiele innych – dołącz do naszego cyklu webinariów i posłuchaj dlaczego zamówienia publiczne to coś więcej niż procedura.

Terminy spotkań:

Aby wziąć udział w webinarach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Bądź na bieżąco z DZP