15.10.2021
Autorzy:
Praktyki:
Specjalizacje:
W trakcie odbywającego się 15 października spotkania online, uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie skorzystać z programu wsparcia dla Białorusinów z sektora ICT w Polsce. Swoje prelekcje wygłoszą Łukasz Górzny i Sylwester Silski z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
Program Poland. Business Harbour to zestaw narzędzi i usług promujący budowę sukcesu Białorusinów z sektora ICT w Polsce. 15 października o godz. 10.00 odbędzie się webinar, którego uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystać możliwości programu.
Z ramienia DZP w spotkaniu udział wezmą Łukasz Górzny, Senior Associate oraz Sylwester Silski, Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
Agenda:
- Business Harbour – podstawowe informacje oraz dostępne ścieżki aplikowania.
- PBH w liczbach – od czego zaczynaliśmy i gdzie jesteśmy teraz?
- Obowiązki pracodawców w związku z zatrudnianiem osób posiadających wizę w ramach PBH.
- Współpraca w formule B2B w przypadku osób posiadających wizę w ramach PBH.
- Aspekty imigracyjne i podatkowe w praktyce.
- Legalizacja pobytu pracownika po upływie terminu wizy PBH.
- EU Blue Card jako dodatkowa alternatywa w przypadku zatrudniania cudzoziemców.
- Sesja Q&A.
Wydarzenie dedykowane jest wyłącznie firmom członkowskim Software Development Association Poland (SoDA).
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia.