Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Wpływ pandemii covid-19 na wymiar sprawiedliwości. Studium przypadku i sugerowane rozwiązania. Prawo i postępowanie karne

27.05.2022

Autorzy:

Dr Hanna Gajewska-Kraczkowska

Specjalizacje:

Postępowania karno-gospodarcze
Sprawy sądowe i sądowo-administracyjne

27 maja odbędzie się organizowana przez Katedrę Postępowania Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Wpływ pandemii covid-19 na wymiar sprawiedliwości. Studium przypadku i sugerowane rozwiązania. Prawo i postępowanie karne”. Zaproszeni goście opowiedzą czy pandemia stała się pretekstem do zmian w przepisach prawa i czy te ew. zmiany mogą wejść na stałe do procesu karnego. Prelegentką z ramienia DZP będzie mec. Hanna Gajewska-Kraczkowska, Counsel z Praktyki Postępowań Spornych.

Nasza ekspertka wystąpi podczas panelu dyskusyjnego pt. "Pandemia Covid-19 i prawo do rzetelnego procesu w Polsce". Omówi, jak pandemia wirusa wpłynęła na kwestię, jaką jest jawność postępowania karnego.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski. Wszystkie informacje o wydarzeniu, w tym pełen program i formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP