Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Prawdy i mity o zamówieniach ,,in-house’’. Analiza najnowszego orzecznictwa TSUE i sądów polskich

22.06.2022

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne

Optymalny sposób realizacji zadań publicznych przez jednostki samorządu terytorialnego jest szeroko dyskutowanym i kontrowersyjnym tematem, głównie ze względu na rozbieżności między potrzebami JST i spółek przez nie kontrolowanych, a interesami podmiotów działających na wolnym rynku. Toczy się również spór na temat efektywności poszczególnych modeli realizacji zadań publicznych i ich zgodności z prawem w określonych stanach faktycznych.

22 czerwca zapraszamy na seminarium poświęcone wyzwaniom prawnym, jakie stoją przed jednostkami samorządów terytorialnych w zakresie zamówień publicznych typu „in-house”. Prelegentami podczas wydarzenia będą Katarzyna Kuźma, Partner i dr Wojciech Hartung, Counsel, z zespołu zamówień publicznych DZP oraz dr hab. Michał Kania, prof. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy wspólnie przeanalizują najnowsze orzecznictwo TSUE i polskich sądów dot. zamówień „in-house”.

Data: 22 czerwca (środa), godz. 9.30–12.00
Miejsce: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11B, Aula nr 2
Rejestracja: do 21 czerwca przez formularz

Udział w seminarium jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostepny w załączonym zaproszeniu.

Bądź na bieżąco z DZP