Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

7. edycja Kongresu 590 - Franczyza: zmiany dla przyszłości rynku

23.06.2022

Autorzy:

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Doradztwo regulacyjne i legislacja
Franczyza

W dniach 22-23 czerwca odbędzie się siódma już edycja Kongresu 590. Nazwa wydarzenia pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych.

Tegoroczna edycja Kongresu pod hasłem "Łączymy wszystkich" odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Wiodącym tematem będzie międzynarodowa współpraca w ramach krajów Trójmorza, a przede wszystkim zacieśnianie relacji gospodarczych i politycznych pomiędzy Polską i wszystkimi dwunastoma krajami regionu. 

Wśród tematów poruszanych na Kongresie znalazła się także kwestia perspektyw dla rynku franczyzy. Drugiego dnia konferencji, w ramach ścieżki Gospodarka, zaplanowany został panel Franczyza: zmiany dla przyszłości rynku, w którym weźmie udział Anna Hlebicka-Józefowicz, szefowa zespołu doradztwa regulacyjnego i legislacji DZP.

Obok Anny w dyskusji zabiorą głos:

  • Marcin Sławecki - Dyrektor Gabinetu Politycznego Ministra, Ministerstwo Sprawiedliwości
  • Paweł Tracz - Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców
  • Arkadiusz Słodkowski - Członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców
  • Maciej Ptaszyński - Wiceprezes Polskiej Izby Handlu

 Moderatorem panelu będzie natomiast Agaton Koziński, dziennikarz i publicysta specjalizujący się w polityce krajowej i europejskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Kongresu 590.

Bądź na bieżąco z DZP