Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XII Konferencja Fundacji Court Watch Polska

30.09.2022

Autorzy:

Paweł Lewandowski

Praktyka:

Postępowania Sporne

Specjalizacje:

Sprawy sądowe i sądowo-administracyjne

30 września w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie odbędzie się XII Konferencja Fundacji Court Watch Polska, którem partnerem jest kancelaria DZP. Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na najważniejsze kwestie związane z działalnością polskiego sądownictwa. W ramach tegorocznej edycji, oprócz paneli tematycznych, zostaną zaprezentowane wyniki Obywatelskiego Monitoringu Sądów z 2022 roku, a także wyniki monitoringu przestrzegania zasady jawności w sądach z ostatnich dwóch lat.

Z ramienia DZP w wydarzeniu weźmie udział Paweł Lewandowski, Partner z Praktyki Postępowań Spornych. Nasz ekspert w ramach panelu dyskusyjnego „Rozwiązania pandemiczne w sądach – które powinny z nami pozostać, a z którymi powinniśmy się jak najszybciej pożegnać?” omówi, jak wprowadzenie zmian w prawie oraz praktyce sądowniczej podczas pandemii wpłynęło na jakość prowadzenia spraw sądowniczych.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP