Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Czwarta edycja śniadania biznesowego „Czterodniowy tydzień pracy”

15.02.2023

Autorzy:

Bogusław Kapłon

Praktyka:

Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Specjalizacje:

Prawo pracy

Dyskusja wokół czterodniowego tygodnia pracy nie cichnie. W post pandemicznej rzeczywistości pracodawcy mierzą się z coraz to nowszymi wyzwaniami związanymi z warunkami pracy. Argumenty za tym, aby skrócić tydzień pracy, najlepiej do 32 godzin, coraz powszechniej pojawiają się w dyskusji publicznej.

Nasza kancelaria ponownie będzie jednym z partnerów spotkania „Czterodniowy tydzień pracy. Szaleństwo bogatych firm czy nowa rzeczywistość”, organizowanego przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą.

Bogusław Kapłon, Partner i Współzarządzający Praktyką Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, będzie rozmawiać wraz z ekspertami z Déhora Polska i uczestnikami spotkania o tym: co przemawia za skróceniem czasu pracy i jakie będą tego konsekwencje oraz odpowie na pytanie czy Kodeks pracy jest gotowy na tak radykalną zmianę?

Zapraszamy do udziału przede wszystkim właścicieli firm i osoby odpowiedzialne za politykę personalną w organizacjach.

Wydarzenie organizowane jest w formule stacjonarnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 w Hotelu Sheraton Poznań, ul. Bukowska 3/9. Szczegółowy program oraz link do rejestracji znajduje się na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP