Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Offshore Wind – Ryzyko, Bezpieczeństwo, Finansowanie

06.03.2023

Autorzy:

Dr Bartosz Karolczyk

Praktyka:

Postępowania Sporne

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne
Europejskie prawo gospodarcze

W dniach 6-7 marca w Sopocie odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona finansowaniu i zarządzaniu ryzykiem w łańcuchu dostaw sektora morskich farm wiatrowych "OFFSHORE WIND – ryzyko | bezpieczeństwo | finansowanie".

Spotkanie ma rozpocząć ogólnopolską debatę o warunkach bezpiecznego rozwoju tych wielkoskalowych inwestycji, w którym ubezpieczenia są jednym z kluczowych elementów transferu ryzyka i ochrony tych inwestycji, na każdym ich etapie. Obecność w roli gości i panelistów potwierdzili członkowie zarządów oraz kadry menedżerskiej kluczowych spółek branży MEW i łańcuchów dostaw, a także przedstawiciele czołowych instytucji finansowych, w tym także banków.

Do grona prelegentów został zaproszony także Bartosz Karolczyk, Counsel z Praktyki Postępowań Spornych, który weźmie udział w panelu "Boom na offshore - zabezpieczenie łańcuchów dostaw". Moderatorem dyskusji z udziałem Bartosza będzie Jakub Budzyński, wiceprezes – V-ce prezes Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

 

Bądź na bieżąco z DZP