Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

9. Ogólnopolska Konferencja Compliance & AML

22.03.2023

Autorzy:

Piotr Jackowski

Praktyka:

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Specjalizacje:

Fuzje, przejęcia i restrukturyzacje
Rynki kapitałowe
Compliance

Zmiany zachodzące w środowisku biznesowym wymuszają wypracowanie nowego podejścia do zarządzania ryzykami związanymi z compliance. Kierunek, w jakim powinny rozwijać się decyzje zarządzających nierozerwalnie wiąże się z technologią, która umożliwi kierownictwu firmy mierzenie priorytetów oraz efektywną i kompleksową obsługę zagrożeń.

Próbą znalezienia właściwych rozwiązań w tej materii bedzie 9. Konferencja Compliance & AML, największe coroczne spotkanie przedstawicieli środowiska compliance oraz AML w Polsce. Wydarzenie organizowane przez Langas Regtech, lidera edukacji compliance, oraz Stowarzyszenie Compliance Polska, odbędzie się 21 i 22 marca zarówno w formule stacjonarnej jak i online.

 

W tym roku z eksperci porozmawiają o praktyce compliance & AML, wdrażaniu ESG, dochodzeniach międzynarodowych compliance, roli i zadaniach AML Oficerów, wytycznych EBA, sztucznej inteligencji w uniwersum compliance, upadku giełdy kryptowalut FTX i o wielu innych aktualnych tematach.

Jednym z zaproszonych gości będzie Piotr Jackowski, Partner z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, który drugiego dnia konferencji weźmie udział w panelu Wyzwania etyki i compliance w procesie fuzji i przejęć w czasach kryzysu. Moderatorem dyskusji będzie Tomasz Walkiewicz, przedstawiciel Giełdy Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółowy program znajduje się na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP