Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Tegoroczna edycja Kongresu Next Generation, organizowanego przez Instytutu Biznesu Rodzinnego, odbędzie się pod hasłem „Pokolenie RE. REvision. REconnect. REdesign”. W dniach 18-19 września w Weranda Home, k. Poznania, drugie pokolenie właścicieli firm rodzinnych ponownie spotka się z ekspertami oraz przedstawicielami firm, które na co dzień wspierają swoich klientów w planowaniu i wdrażaniu procesu sukcesji.

Kameralna grupa 70 uczestników weźmie udział w serii prelekcji i interaktywnych warsztatów, które będą się toczyć wokół 4 wiodących ścieżek tematycznych:

  • „JA” w rodzinie biznesowej - Jak mogę zadbać o harmonię w mojej rodzinie?
  • „JA” w firmie rodzinnej - Moja rola jako przyszłego lidera w biznesie i rodzinie. Jak zachowując wartości moje i mojej rodziny mogę zbudować swoją pozycję?
  • „JA” w społeczności - Jak perspektywa wzrostu przychodów ma się do ograniczeń w związku z kryzysem klimatycznym i społeczno-ekonomicznym?
  • Po prostu „JA” - Czy to, co robię, jest spójne z moimi wartościami?

Pierwszy dzień Kongresu rozpocznie się networkingiem, podczas którego uczestnicy będą mieli idealną okazję do zbudowania relacji z innymi sukcesorami aktualnie przygotowującymi się do procesu przejęcia biznesu rodzinnego. Następnie eksperci opowiedzą o aktualnych wyzwaniach związanych z dynamicznymi zmianami na rynku, przed jakimi stoją młodzi ludzie pragnący kontynuować pracę rodziców.

Wprowadzeniem do interaktywnej części spotkania będzie dyskusja wokół dodatkowego „W” (WIZJA) w Modelu Diamentu Sukcesyjnego – unikatowego połączenie metodyki skutecznej sukcesji i praktycznych narzędzi do przeprowadzenia zmiany międzypokoleniowej w firmie rodzinnej, opracowanego przez dr Adriannę Lewandowską.

Ta część odbędzie się w plenerze, w formie gry terenowej, w ramach stacji tematycznych inspirowanych pięcioma „W”. Nasi eksperci z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Piotr Andrzejczak i Jakub Wieszczeczyński, oraz z Praktyki Podatkowej, Joanna Wierzejska i Grzegorz Sprawka, w ramach warsztatów skupionych wokół „W” jak WŁADZA. Wraz uczestnikami spotkania, zastanowią się jak stworzyć nową strukturę do zarządzania zróżnicowanymi interesami członków rodziny, aby zabezpieczyć zarówno interesy osobiste i firmowe, a także umożliwić realizację wspólnych celów biznesowych.

Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatora: https://nextg.pl 

Bądź na bieżąco z DZP