Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polsko-Japońskie Forum Przemysłowe

27.11.2023

Autorzy:

Marcin Krakowiak

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne
Badania i rozwój

Promowanie współpracy pomiędzy polskimi i japońskimi firmami w obszarze przemysłu i energetyki jest głównym założeniem Polsko-Japońskiego Forum Przemysłowego, które odbędzie się 27 listopada w Warszawie.

Przedstawiciele firm reprezentujących polski przemysł naftowo-chemiczny oraz energetyczny będą mieli okazję do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji o najnowszych osiągnięciach i innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie przemysłu, z uwzględnieniem współpracy polsko-japońskiej. Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci będą rozmawiać na temat najnowszych technologii, projektów badawczych, digitalizacji, automatyki przemysłowej i potencjału zastosowania wodoru. Gościem Honorowym wydarzenia będzie Ambasador Japonii w Polsce.

W panelu pt. „Rola wodoru w transformacji energetycznej” udział weźmie Marcin Krakowiak, Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki. Wraz z przedstawicielami spółek Hynfra, Orlen, Toyota Motor Poland, Yokogawa Polska oraz Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Warszawskiej będzie rozmawiał o ekonomicznych i technologicznych przesłankach produkcji wodoru w Polsce, a także o zeroemisyjnym paliwie przyszłości. Poruszone zostaną również kwestie legislacyjne, certyfikacji i dofinansowania. Debatę poprowadzi Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu Biznes Alert.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP