Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

CEE VC SUMMIT 2024

19.03.2024

Autorzy:

Piotr Parzyszek

Praktyka:

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Specjalizacje:

Rynki kapitałowe

19 marca rozpocznie się trzecia edycja konferencji CEE VC SUMMIT, największego wydarzenia dla zarządzających funduszami VC w Europie Środkowo-Wschodniej, które ma na celu wzmocnienie relacji regionalnych, wymianę doświadczeń i informacji służących zbudowaniu dojrzałego ekosystemu venture capital.

Prelegenci omówią nowe możliwości i wyzwania stojące przed rynkiem VC i startupów w związku z rozwojem AI, deeptechów i technologii podwójnego zastosowania. Panele dyskusyjne będą dotyczyły także zmieniającej się roli funduszy VC, inwestycji w technologie Dual Use i SpaceTech, przyszłości Fintech oraz planowania skutecznej strategii wyjścia.

Istotnym tematem spotkania będą także fundusze luksemburskie, które wyróżnia elastyczność w rejestracji i użytkowaniu oraz oferta szybkiej perspektywy wejścia na rynek. O strategiach i dobrych praktykach budowania struktury VC na rynku luksemburskim opowie Piotr Parzyszek, Senior Associate z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, który drugiego dnia konferencji wraz z Dariuszem Landsbergiem (Fundequate) będzie współprowadził prelekcję „Navigating the Luxembourg Framework: Best Practices and Strategies for VC Fund Managers.”

CEE CV SUMMIT odbywa się w dniach 19-20 marca w Warszawie i jest organizowane przez Vestbee.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP