Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Zasada konkurencyjności – jak prowadzić postępowanie, żeby bezpiecznie osiągnąć cel biznesowy?

19.06.2024

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne

Perspektywa pozyskania środków KPO powoduje, że konieczne jest znalezienie rozwiązań, które sprawią, że ich wydatkowanie będzie spełniało cele biznesowe przedsiębiorcy przy jednoczesnym zachowaniu wymogów przejrzystości i konkurencyjnego trybu wyboru wykonawców.

Zapraszamy na śniadanie biznesowe w trakcie którego eksperci DZP z zespołu prawa zamówień publicznych, Katarzyna Kuźma, Partner i Wojciech Hartung, Counsel oraz Rafał Pilarski, radca prawny z Veolia Energia Polska, przedstawią szereg praktycznych wskazówek dotyczących kształtowania postępowania przetargowego, zapewniających bezpieczeństwo procesu przy jednoczesnym osiągnięciu zamierzonego celu biznesowego. Wskażą również możliwości przeciwdziałania korektom finansowym w sytuacji, w której zostałyby one nałożone przez odpowiednie instytucje kontrolne.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy ubiegają się o dofinansowanie lub już je uzyskali dla realizowanych przez siebie projektów inwestycyjnych ze środków unijnych i których umowa o dofinansowanie obliguje do stosowania zasady konkurencyjności do wyboru wykonawców.

Data: 19 czerwca (środa), godz. 9:30-12:00
Miejsce:
 kancelaria DZP, Rondo ONZ 1, Warszawa, 22 p.
Rejestracja: do 18 czerwca, do końca dnia

Program wydarzenia dostępny w załączonym zaproszeniu.

Bądź na bieżąco z DZP