Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

IV edycja Kongresu HR Summit 2017

27.09.2017

Autorzy:
Agata Mierzwa

W dniach 27-28 września odbędzie się 4. edycja Kongresu HR Summit. Zaangażowaliśmy się w to wydarzenie podwójnie - jesteśmy jego Partnerem, a Agata Mierzwa z Praktyki Prawa Pracy, wystąpi z tematem "Wielki Brat patrzy - kontrola pracowników w zgodzie z prawem".

Po sukcesie poprzedniej edycji podążać będziemy w kierunku relacji międzyludzkich i ich znaczenia dla rozwoju i funkcjonowania organizacji. Tematem przewodnim Kongresu będzie: Sukces 2.0: Siła różnorodności i relacji.

O różnorodności, relacjach i miejscu człowieka w organizacji mówi się od dawna, niemniej jednak jest to temat, który nie wyczerpie się nigdy. Organizatorowi zależy by każdy z uczestników zaangażował się w dyskusję i wspólnie tworzył unikalną platformę wymiany doświadczeń. Tylko na bazie takich spotkań można kształtować pozytywne i otwarte na ludzi środowisko pracy.

Tegorocznym założeniem jest dyskusja na temat zarządzania szeroko rozumianą różnorodnością w organizacji oraz tematyka związana z siłą relacji - zarówno tych pozytywnych (m.in. ich oddziaływanie na otoczenie, budowanie zaangażowania, motywację), jak również negatywnych (m.in. toksyczny lider, niezaangażowany pracownik, wypalenie zawodowe, brak rozwoju). Poza prelekcjami - studiami przypadków oraz sesjami inspirującymi i motywacyjnymi, dla uczestników przygotowano 4 warsztaty.

Szczegóły Kongres znajdą Państwo na stronie: http://konferencje.pb.pl/

Bądź na bieżąco z DZP