Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Gospodarka odpadami"

03.06.2013

W dniach 3-4 czerwca w Sejmie RP i w Hotelu Mercure w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Gospodarka odpadami". Z ramienia DZP w spotkaniu udział wezmą eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Marcin Krakowiak ("Aspekty prawne – prawidłowa interpretacja przepisów" w bloku "Budowanie systemu") oraz Katarzyna Kuźma ("Aspekty prawne – prawidłowa interpretacja przepisów" w bloku "Selektywna zbiórka, segregacja, recykling odpadów").

Termin spotkania nie jest przypadkowy, bowiem od 1 lipca 2013 roku gminy będą pobierać opłaty za wywóz i gospodarowanie śmieciami na ich terenie. Konferencja ma na celu przedstawienie tematyki gospodarowania odpadami komunalnymi pod kątem zmian dotyczących wymogów i regulacji prawnych, nowoczesnych modeli zarządzania odpadami komunalnymi, porównania proponowanych technologii związanych z zagospodarowaniem odpadów. 

Debaty podczas konferencji odbędą się w ramach 5 bloków tematycznych: "Budowanie systemu", "Finansowanie systemu", "Zamówienia publiczne", "Nadzór i kontrola", "Selektywna zbiórka, segregacja, recykling odpadów".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Konferencję przygotowuje Instytut Studiów Wschodnich w Warszawie organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.forum-ekonomiczne.pl

Bądź na bieżąco z DZP