Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

W dniach 7-9 maja w Katowicach będzie miał miejsce VI Europejski Kongres Gospodarczy - trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem 6 tys. gości z Polski i z innych krajów europejskich. Nasza kancelaria jest Partnerem tego wydarzenia.
W blisko 100 sesjach bierze udział kilkuset panelistów. Z ramienia naszej kancelarii w panelach dyskusyjnych będą brali udział: Krzysztof Zakrzewski (sesja "Fuzje i przejęcia"), Tomasz Darowski (sesja "Budownictwo. Nowa perspektywa, nowe strategie"), Bartosz Marcinkowski (sesja "Globalna ekspansja polskich firm - w praktyce") oraz Wojciech Dziomdziora (sesja "Rynek telemedialny").

Co roku na Europejskim Kongresie Gospodarczym goszczą komisarze unijni, premierzy państw europejskich i przedstawiciele polskiego rządu. Każdy Kongres to spotkanie najważniejszych postaci świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii.

Tematyka sesji, debat i spotkań obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku kilkuset dziennikarzy. Moderatorami sesji i debat są znani publicyści gospodarczy.

Wiecej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.eecpoland.eu

Bądź na bieżąco z DZP