Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja „Zamówienia publiczne i inwestycje budowlane w prawie i orzecznictwie”

27.11.2014

27 i 28 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie, odbędzie się konferencja pt. "Zamówienia publiczne i inwestycje budowlane w prawie i orzecznictwie". Kancelaria DZP jest Patronem tego wydarzenia, a prezentacje wygłoszą eksperci z kancelarii - Tomasz Darowski, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki - prezentacja "Prawnie dopuszczalne zmiany umowy zawartej o realizację zamówienia publicznego (granice dopuszczalnego kompromisu z punktu widzenia zamawiającego publicznego)" oraz Paweł Lewandowski, Partner w Praktyce Postępowań Spornych - prezentacja "Zabezpieczenie roszczeń na wniosek stron umowy o roboty budowlane".

Konferencja organizowana jest przez Sąd Arbitrażowy przy Stowarzyszeniu Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców. Oznacza to, iż prelegenci, na co dzień biorący udział w rozstrzyganiu sporów budowlanych, będący wybitnymi prawnikami i inżynierami, podzielą się z uczestnikami swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania sporami oraz projektami inwestycyjnymi.  

Celem konferencji jest przekazanie w przystępny sposób wiedzy niezbędnej do prowadzenia inwestycji w sposób przemyślany, co powinno znacznie ograniczyć spory sądowe i to co najważniejsze - osiągnąć cele jakie postawił sobie inwestor. Zbędny rygoryzm postanowień umownych nie przekłada się najczęściej na dyscyplinowanie wykonawcy, a jedynie w prostej linii prowadzi właśnie do sporów. To najbardziej charakterystyczne tematy które zostaną omówione podczas konferencji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://arbitraz-sidir.pl/

Bądź na bieżąco z DZP