Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polskie Forum Arbitrażu

15.05.2015

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka po raz kolejny jest partnerem Polskiego Forum Arbitrażu, które w tym roku odbędzie się w dniach 15-18 maja. W ramach wydarzenia - 15 maja na Uniwersytecie Warszawskim, odbędzie się konferencja "Polubowne metody rozstrzygania sporów i ich wpływ na rozwój gospodarczy". W tym spotkaniu, jako panelista, wystąpi Paweł Lewandowski, Partner w Praktyce Postępowań Spornych.

18 maja w Hotelu Mercure Grand w Warszawie będzie miała miejsce Debata, której celem będzie odpowiedź na pytanie "Czy potrzebna jest definicja stałej instytucji arbitrażowej?". Zaproszenie do grona uczestników debaty przyjął m.in. Tadeusz Piątek, wybitny arbiter w postepowaniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych, który przedstawi temat "Preferowane standardy w arbitrażu".

Polskie Forum Arbitrażu to projekt promujący polubowne metody rozstrzygania sporów i przedstawiający arbitraż na trzech płaszczyznach: instytucja prawna, zjawisko społeczne, usługa dla biznesu.

Celem Konferencji Polskiego Forum Arbitrażu jest promocja sądownictwa polubownego jako lepszej, skuteczniejszej  formy wymiaru sprawiedliwości. Konferencję otworzy wystąpienie Jana Krzysztofa Bieleckiego. Panel ekspercki, w którym wezmą udział przedstawiciele Partnerów Polskiego Forum Arbitrażu, przedstawi perspektywę kancelarii prawniczych i firm co do wykorzystywania alternatywnych metod rozstrzygania sporów.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://forumarbitrazu.pl/

 

 

Bądź na bieżąco z DZP