Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kurs "Viadrina Approved Compliance Officer"

14.04.2015

Autorzy:

Dr Joanna Schubel

Praktyka:

Zespół German Desk

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 14-18 kwietnia na Europejskim Uniwersytecie Viadrina odbędzie się Intensywny wiosenny kurs certyfikujący "Viadrina Approved Compliance Officer". 18 kwietnia prezentację pt. "Problemy implementacji compliance w polskiej spółce zależnej na tle Kodeksu spółek handlowych" wygłosi dr Joanna Schubel, Senior Associate, ekspert w zakresie compliance w kancelarii DZP.

Absolwenci, którzy otrzymują certyfikat ACO są w stanie rozpoznać ryzyko compliance w swojej organizacji i na tej podstawie dobrać odpowiednie środki compliance w ramach struktury CMS (Compliance Management System). Posiadają podstawowe informacje z zakresu legal compliance oraz niezbędne umiejętności dla wdrożenia i utrzymania CSM.

Certyfikat wydaje Compliance Academy Münster (CA) we współpracy z Centrum Interdyscyplinarnych Badań Compliance (CICR) na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. CICR jest jedyną placówką uniwersytecką zajmującą się interdyscyplinarnymi badaniami nad compliance. Akademia Compliance jest jedyną jednostką specjalizującą się wyłącznie w szkoleniach z zakresu compliance. Kurs jest wynikiem połączenia najwyższej jakości metodyki, wiedzy i umiejętności (CICR) z doświadczeniem z zakresu szkolenia oficerów compliance (CA).

Kurs skierowany jest zarówno do osób pełniących już funkcje oficerów compliance, chcących odświeżyć i pogłębić wiedzę oraz umiejętności w ramach intensywnych zajęć, jak również do osób chcących zdobyć podstawowe kwalifikacje z zakresu funkcjonowania CMS i umiejętności niezbędne dla wykonywania funkcji oficera compliance.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.europa-uni.de/pl

Bądź na bieżąco z DZP