Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Food Supplements: Trading More Effectively Throughout The EU"

27.10.2015

Autorzy:

Michał Czarnuch
Michał Tracz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe

27 października w  Brukseli odbędą się warsztaty organizowane przez European Federation of Associacions of Health Product Manufacturers (EFPM) pt. "Food Supplements: Trading More Effectively Throughout The EU", podczas których wystąpią eksperci z Praktyki Life Sciences naszej kancelarii. Michał Czarnuch, Senior Associate, poprowadzi warsztat "Examples of market access issues", natomiast Michał Tracz, Associate, "Detailed overview of the regulatory structure in place for food supplement".

EHPM reprezentuje 1679 producentów specjalistycznych suplementów diety z 13 europejskich krajów. Federacja dąży do stworzenia odpowiedniego otoczenia regulacyjnego dla sektora tychże wyrobów, co wynika z  przekonania, że odpowiednie regulacje w prawie żywnościowym zapewnią swobodny przepływ tych produktów w całej Europie.

Warsztaty mają na celu zapewnienie uczestnikom dostępu do praktycznych informacji, dotyczących sposobu wprowadzania produktów na rynek w całej UE oraz mechanizmów eliminowania barier, które na tym rynku występują. Mają także odpowiedzieć na najważniejsze pytania, przed którymi stają przedsiębiorstwa ubiegające się o wprowadzenie produktu na rynek w danym państwie członkowskim UE. Celem warsztatów jest również dostarczenie przedsiębiorcom wiedzy na temat danych rynkowych i zmieniających się trendów konsumenckich.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.ehpm.org/

 

Bądź na bieżąco z DZP