Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki 2015

05.11.2015

Praktyka:

Zespół German Desk

Specjalizacje:

Compliance

5 listopada w Warszawie, w budynku GPW, już po raz 6. odbędzie się Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki. W panelu "Aktualne wyzwania dla Compliance Management Systeme" prezentację pt. "Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. za naruszenie grupowych zasad compliance a zakres ochrony w ubezpieczeniu D&O" wygłoszą ekspertki w zakresie problematyki compliance w naszej kancelarii - dr Joanna Schubel i Monika Malinowska-Hyla.

Forum tworzy swoistą platformę dla polskich i niemieckich prawników, przedstawicieli świata biznesu, małych i dużych przedsiębiorstw, średnich i wielkich koncernów. Reprezentowani są także przedstawiciele świata nauki, reprezentanci organów i instytucji państwowych i międzynarodowych.

Forum sprzyja wymianie informacji i doświadczeń dotyczących aktualnych tematów z dziedziny szeroko rozumianego prawa gospodarczego w kontekście europejskim. Służy także jako wsparcie dla zrozumienia prawa kraju sąsiedzkiego. Nie tylko wpływa konstruktywnie na stosunki gospodarcze, lecz może także modyfikować plany ustawodawcze w taki sposób, aby móc efektywnie przekształcać odpowiednie przepisy prawne dotyczące obrotu gospodarczego.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://pl.fowirt.org/

 

Bądź na bieżąco z DZP