Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

04.11.2015

Autorzy:

Tomasz Kaczyński
Robert Niczyporuk

Praktyka:

Life Sciences
Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe
Fuzje, przejęcia i restrukturyzacje

W dniach 4-5 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Kancelaria DZP ponownie jest Partnerem tego wydarzenia, a w sesjach tematycznych wezmą udział eksperci z naszej kancelarii - w sesji "Rynek wewnętrzny - główne obszary i potencjały wzrostu sektora FMCG. Inwestycje i finanse" będzie uczestniczył Robert Niczyporuk, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, natomiast w sesji "Forum współpracy na rzecz rozwoju eksportu. Strategie eksportowe" Tomasz Kaczyński, Senior Associate w Praktyce Life Sciences.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku gromadzi ponad 1000 przedstawicieli sektora spożywczego, hurtowego i handlu detalicznego. Podczas dwudniowego cyklu dyskusji głos zabiorą właściciele i menedżerowie największych firm przetwórczych i dystrybucyjnych z kraju i zagranicy. Forum to doskonałe miejsce spotkań i wymiany poglądów oraz kontaktów środowiska biznesowego, przedstawicieli administracji rządowej, nauki i osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Podczas debat omawiane będą kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców zagadnienia gospodarcze, rynkowe i biznesowe, które mają bezpośredni związek z długofalowymi strategiami przedsiębiorstw spożywczych i sieci handlowych.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.portalspozywczy.pl/frsih/

Bądź na bieżąco z DZP